Informace o katalogu

KATALOG ROČKŮ je projekt společnosti Blacktypepedigree s.r.o. nejen pro chovatele, ale i zájemce o anglického plnokrevníka. V katalogu najdete podrobné informace o ročcích, které domácí chovatelé (kteří využili služeb tohoto katalogu) nabízejí k prodeji. Jeho cílem je vytvořit jedno místo s komplexní nabídkou zdejších chovatelů, která by měla ulehčit práci s výběrem ročků potenciálním zájemcům a pomoci s prodejem ročků chovatelům.

Podmínky zařazení ročka do katalogu

V katalogu jsou zařazení ročci, jejichž chovatelé využili služeb tohoto katalogu a společnosti Blacktypepedigree s.r.o. Podmínkou pro zařazení ročka do katalogu je úhrada ceny dle následujícího ceníku:

  • 1 roček - 850 Kč
  • 2 - 5 ročků  -  750 Kč / jeden roček
  • 6 a více ročků  - 650 Kč / jeden roček

Cena zahrnuje zpracování prezentace ročka v katalogu (rodina, sourozenci, další zajímavosti) a propagaci katalogu směrem k potencionálním zájemcům.

Cena nezahrnuje náklady na pořízení fotografii a příslušné DPH.

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Vlček
+420 603 780 059
info@blacktypepedigree.cz

Podmínky používání

Informace obsažené v tomto katalogu jsou určeny uživatelům k osobnímu a nekomerčnímu užití. Uživatel nesmí jakkoliv komerčně využívat informace získané z této webové stránky nebo je poskytovat třetím stranám, ledaže k tomu obdrží předchozí výslovný písemný souhlas společnosti Blacktypepedigree, s.r.o.

Air Jordan IV 4 Retro Denim